Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Benetton 2019 Sonbahar Kış Kreasyonunu Moda Severlerle Buluşturdu

Ana Sayfa » Moda » Benetton 2019 Sonbahar Kış Kreasyonunu Moda Severlerle Buluşturdu
Benetton 2019 Sonbahar Kış Kreasyonunu Moda Severlerle Buluşturdu

Tanınmış giyim markası United Colors of Benetton 2019 sonbahar kış kreasyonunu İtalya Milano Moda Haftasında tanıttı. Jean-Charles de Castelbajac’ın sanat yönetmenliğini yaptığı kreasyonun ismi ise “Gökkuşağı Malikanesi.

Gökkuşağı Makinesi adı verilen 2019 Sonbahar Kış kreasyonu tanıtıldı.
Jean-Charles de Castelbajac’ın  yönetmenliğinde hazırlanan koleksiyonun Milano Moda haftasında sergilenen ilk kreasyonu olarak bildirildi.

Jean-Charles de Castelbajac ile yapılan röportaj da bu kreayon bizim
Luciano Benetton ile paylaştığımız vizyonu temsil ediryot. Fıransız uyruklu modacı : Luciano ve ben tamamen renklerden ibaretiz ve koleksiyonun renklerinin sarı, kırmızı, yeşil ve mavi gibi gökkuşağının renklerine siyah dokunuşlar ekleyerek oluşturduklarını bildiriyor.

Markanın geniş endistrüyel geleneklerine benzersiz teknoloji uzmanlığına ve bilgi birikimine gönderme de bulunuyor.

Benetton 2019 Bir çok parça geçmişden gelen günümüe uyarlanmış güncellenerek moda severlerle buuşuyor. Benettnonun geçmişinde yer alan kavramlarla birlikte günümüze uygun ve kavramsal bir kreasyon ortaya çıktı. Kreasyon yarım asırdır süre gelen markanın logosunu taşıyor. Kreasyonda markanın ikonik rekleri ni kullandıkları da gözlerden kaçmıyor

United Colors Of Benetton’nun marka kimliğini göz önünde bulundurursak. Yeni kreasyon markanın bir çok güçlü ve geçmişten gelen veririmliliiğini gün yüzüne çıkarıyor. Bir çok marka yeni konsptler belirleyim adepte olmaya çalışırken . United Colors kendi yarattığı ruhun arkasında durmaya devam ediyor.

Benetton 2019 Birleşik Renkleri

Sanat Yönetmeni: Jean-Charles de CastelbajacEtham: 2017 yılının sonunda şirketini geri alan. Luciano Benetton, Fransız tasarımcı ilk erkek ve kadın gösterisini Benetton için gelecek sonbahar / kış için sundu. Rainbow Makine

Milano Moda Haftası açılıyor. Örme makineleri ve ustaları ile podyumun merkezindeki renkli bobinlerle şovun dekorasyonu olarak kullanılan marka ve. Benetton üretimini vurgulamanın bir yolu. Koleksiyon: Birincil Castelbajac tarafından tanınan bu yeni kimliğin pufa ceketli, denim ve yünlü çok renkli botlarda başlangıç ​​noktasıydı. Benetton kelimesini oluşturan harfler kıyafetlere basılmıştır.

Markanın yeşil etiketi de farklı boyutlarda basılıyor. Örgü koleksiyonunda her türlü elbise, süveter ve tayt sarmakla doludur. Denim gevşek, gömleklerde ve ceketlerde gözüküyor. Kapitone kazaklar, kısa parklar ve ceketler ve tabii ki yün ceket gibi dış giyim önerileri vardır. Mickey ve Snoopy ile karıştırılan enerji, spor giyim, konfor ve patlamış mısır bazı eşyaları yayar. Not: Büyük eşarplar, şapkalar, ushankaslar, botlar ve güneş gözlükleri gibi aksesuarları olmalı. + İkili sırada ön sıraya oturdu, fotoğrafçı Oliviero Toscani ve kurucusu Luciano Benetton.Music, gösteriden (bilgi alma hakkı kapsamında). Markanın yeşil etiketi de farklı boyutlarda basılıyor. Örgü koleksiyonunda her türlü elbise, süveter ve tayt sarmakla doludur. Denim gevşek, gömleklerde ve ceketlerde gözüküyor. Kapitone kazaklar, kısa parklar ve ceketler ve tabii ki yün ceket gibi dış giyim önerileri vardır. Mickey ve Snoopy ile karıştırılan enerji, spor giyim, konfor ve patlamış mısır bazı eşyaları yayar. Not: Büyük eşarplar, şapkalar, ushankaslar, botlar ve güneş gözlükleri gibi aksesuarları olmalı.

Benetton 2019 Sonbahar Kış Kreasyonunu Moda Severlerle Buluşturdu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

Kenan07 Mart 2019

Bunlarla sokakta gezilirmi yaa 🙂

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

ABD Dışişleri’nden Türkiye’ye S400 tehdidi! AKP’li belediyeden kalma borçların asılı olduğu billboardlar tahrip edildi CHP’den İstanbul’da seçim iptal başvurusu hakkında açıklama Mucize 2 Aşk Milföy Mantarlı Karamelize Soğanlı  Kaseleri Nokia 5.1 Plus, ‘şaşırtıcı fiyatıyla’ Türkiye’de

FACEBOOK'TA BİZ

Türkiye'nin İlk Sosyal İçerik Platformu

biArmut - Tüm Hakları Saklıdır