Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Çanakkale’de aranan 4 çocuktan 3’ünün cesedi bulundu

Ana Sayfa » Haberler » Çanakkale’de aranan 4 çocuktan 3’ünün cesedi bulundu
Çanakkale’de aranan 4 çocuktan 3’ünün cesedi bulundu

Çanakkale ’nin Ezine ilçesinde, derede suya kapılan otomobilin içinde oldukları ileri sürülen. 4 çocuk için arama kurtarma çalışmaları üçüncü gününde de devam ediyor. Dünkü çalışmalar akşam havanın kararmasının ardından durduruldu. Bugün yeniden başlayan çalışmalarda aracın yeri tespit edildi. 3 çocuğun cesedinin araçta bulundu.

Araçta bulunduğu iddia edilen çocukların yakınları da sabah erken saatlerden itibaren bölgeye geldi. Bugünkü çalışmalara dalgıçlar da katılıyor. Ayrıca özel metal arama dedektörleri kullanılarak söz konusu otomobilin yerinin tespit edilmesi için su altında çalışmalar yürütüldü. Çalışmalara Sahil Güvenlik Komutanlığı’na ait bir helikopter de katıldı.

Çalışmalar devam ederken saat 15.00 sıralarında Onsekiz Mart Üniversitesi’ne ait metal dedektörle yapılan yüzey taraması sonucunda otomobilin yeri tespit edildi. Ardından dalgıçlar dalış yaparak, aracın bulunduğu yeri netleştirdi.

Akşam saatlerinde araç dereden çıkarıldı. CNN Türk yayınına bağlanan DHA Çanakkale Büro Şefi Burak Gezen, 4 çocuktan 3’ünün cesedinin aracın içerisinde olduğunu söyledi. 

Çanakkale’nin Ezine ilçesinde geçen Cumartesi iddiya göre, derede suya kapılan otomobil içinde oldukları ileri sürülen. 4 çocuk için arama kurtarma çalışmaları devam ediyor. Sahil Güvenlik Komutanlığı’na ait bir helikopter ile bu sabah havadan arama başlatılırken. Dere içinde ve çevresinde yaklaşık 200 kişilik arama kurtarma ekibi de çalışmalarını sürdürüyor.

Çanakkale de Kayboldular

Ezine ilçesinde, iddiya göre, derede suya kapılan otomobil içinde oldukları ileri sürülen. 4 çocuk için arama kurtarma çalışmaları 3’üncü gününde de devam ediyor. Dünkü çalışmalar akşam havanın kararmasının ardından durduruldu. Bu sabah bölgeye gelen ekiplerin son kontrolleriyle birlikte çalışmalara başlandı.

Araçta bulunduğu iddia edilen çocukların yakınları da sabah erken saatlerden itibaren bölgeye geldi.

Bugünkü çalışmalara Çanakkalee ve Tekirdağ İl Emniyet Müdürlükleri deniz polisi ve su altı ekipleri. Sahil Güvenlik ÇGrup Komutanlığı ekipleri, Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Ç İl Müdürlüğü ekipleri, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığına bağlı Ayvalık İtfaiye Amirliği ile. Ezine Belediyesi İtfaiye Amirliği ekipleri katılacak. Ayrıca özel metal arama dedektörleri kullanılarak söz konusu otomobilin yerinin tespit edilmesi için su altında çalışmalar yürütülecek.

Çanakkale’de aranan 4 çocuktan 3’ünün cesedi bulundu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Mansur Yavaş, o odaya henüz giremedi! WhatsApp’ı parmak iziyle açanlar ekran görüntüsü alamayacak! Momo : Sosyal medyada çocukları bekleyen yeni tehlike Facebook suçunu kabul etti! Herkesi ilgilendiriyor İşsiz sayısı 4 milyon 600 bine yükseldi Tarihe Damgasını Vurmuş Kadınların Söylediği Sözlerden Hangisi Senin Hayatını Yansıtıyor?

FACEBOOK'TA BİZ

Türkiye'nin İlk Sosyal İçerik Platformu

biArmut - Tüm Hakları Saklıdır