Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Salaklar Derneği’ne en güzel üye seçildi

Ana Sayfa » Cafe » Salaklar Derneği’ne en güzel üye seçildi
Salaklar Derneği’ne en güzel üye seçildi

Türk sinemasının genç ve yetenekli yıldızı Hande Ataizi, Salaklar Derneği’ne üye oldu. ‘‘Hande ile Açık Açık” programının dün akşam ekrana gelen bölümüne konuk ettiği Salaklar Derneği Genel Başkanı Hasan Karabay’a ilginç bir sohbet yapan , sorularıyla hem konuklarını, hem de stüdyodaki izleyicileri kahkahaya boğdu. Küçük Onur ve Mustafa Topaloğlu’nun da konuk olarak katıldığı program sırasında, Hande Ataizi’ne Salaklar Derneği’nin rozetini takan Karabay, güzel oyuncuyu derneğe üye yaptı. Ataizi’nin Karabay’a sorduğu ‘‘Siz salak mısınız?” sorusu, önce kısa süren bir şaşkınlığa, ardından da kahkaha tufanına neden oldu. Karabay bu garip soru üzerine kısa bir süre düşündü ve ‘‘Evet, salağım ve salaklığımla gurur duyuyorum” yanıtını verdi.

Hande Ataizi Kimdir ?

Şu aralar tiyatroya döneceği haberleri ile gündeme gelen Hande Ataizi kimdir? Ataizi nerede ve ne zaman dünyaya geldi, eğitimi ve kariyerinde hangi çalışmaları gerçekleştirdi? Hande Ataizi’nin hayatı detayları ile haberimizde…

Ayşe Hande Ataizi, 2 Eylül 1973 tarihinde Bursa’da Bursa’lı bir ailenin kızı olarak doğmuştur. H Ataizi’nin öz babası Mehmet Ali Ataizi bir mimar, annesi Nermin Çelen ise Uludağ Üniversitesi’nde Eğitim Bilimleri Fakültesi’nde profesördür. Hande Ataizi üç yaşındayken annesiyle babası ayrılır. Üç yaşından beri Hande’nin üvey babası olan Hadi Çelen, Bursa’da inşaat mühendisidir. Üvey babasından olan Sinan adında kardeşi vardır.

İlk ve orta öğrenimini Bursa’da tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Profesyonel oyunculuğa Kenter Tiyatrosunda başlayıp 3 yıl devam etmiştir. Bu arada Yeşilçam’la tanışmış. Ardından özel TV kanallarından gelen dizi tekliflerini değerlendirmiştir.

Sinema ve dizilerdeki oyunculuğunun yanısıra pek çok televizyon programının da sunuculuğunu yapmıştır.

Hande Ataizi, Cem Davran’la birlikte pek çok dizi, film ve şov programı projesinde yer almış sanat dünyasının önemli ikililerinden olmuşlardır.

TNT kanalında “İzdivaç” adlı bir evlendirme proğramı sunmaktadır.

Star’da yayınlanan “Benzemez Kimse Sana” aldı yarışma programında Jürilik yapmaktadır.

Evlilikleri: 1.evliliği: 4 Ağustos 2004 tarihinde Fethi Pekin ile 24 saat süren bir evlilik yapmıştır.

2.evliliği:8 Eylül 2012 tarihinde Amerikalı gazeteci Benjamin Harvey ile evlenmiştir.

Salaklar Derneği’ne en güzel üye seçildi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

ABD Dışişleri’nden Türkiye’ye S400 tehdidi! AKP’li belediyeden kalma borçların asılı olduğu billboardlar tahrip edildi CHP’den İstanbul’da seçim iptal başvurusu hakkında açıklama Mucize 2 Aşk Milföy Mantarlı Karamelize Soğanlı  Kaseleri Nokia 5.1 Plus, ‘şaşırtıcı fiyatıyla’ Türkiye’de

FACEBOOK'TA BİZ

Türkiye'nin İlk Sosyal İçerik Platformu

biArmut - Tüm Hakları Saklıdır