Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Instagram Üzerinden Direkt Alışverişe Ne Dersiniz?

Ana Sayfa » Moda » Instagram Üzerinden Direkt Alışverişe Ne Dersiniz?
Instagram Üzerinden Direkt Alışverişe Ne Dersiniz?

Instagram’da alışveriş yapmak yeni bir fikir değil. Halihazırda mümkün fakat biraz dolaylı. Beğendiğiniz ürünü direkt Instagram üzerinden alamıyorsunuz. Markanın sayfasına yönlendiriliyorsunuz. Instagram bu aşamalı süreci değiştirmek için kolları sıvadı. Artık yönlendirmeye gerek yok. Kredi kartı bilgilenirizi kaydetmeniz, tag’lenen ürüne tıklamanız ve ‘check out’ yapmanız yeterli. 

Alışveriş özelliğinin beta versiyonuna dahil olan markalar şimdilik şöyle: Yüksek moda ayağında BurberryPradaOscar de la RentaBalmain ve Michael Kors. Hazır giyim devleri H&M, Zara, Nike, Warby Parker, ve Outdoor Voices ve kozmetik sektöründe KKW Beauty ve NARS.

Markaların resmi Instagram hesaplarında paylaştıkları ürünlere ekledikleri fiyat tag’inin her ay yaklaşık 130 milyon kullanıcı tarafından tıklandığını açıklayan sosyal medya platformu, alışveriş sitesine dönüşmekle mevcut alışveriş alışkanlığımızı değiştireceğe benziyor. 

Instagram Üzerinden Direkt Alışverişe Ne Dersiniz? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İnternet Hızı Ne Kadar Olmalıdır? Samsung Galaxy Fold’un Türkiye satış tarihi belli oldu Altın Nasıl Bulunur ve Doğada Nasıl Oluşur? Öldür Beni Sevgilim En ilginç Anlam Veremediğimiz Fotoğraflar Bedenimiz Bizi Anlatır: Cilt Tipine Göre Auranın Rengini Söylüyoruz!

FACEBOOK'TA BİZ

Türkiye'nin İlk Sosyal İçerik Platformu

biArmut - Tüm Hakları Saklıdır