Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Samsung Galaxy Fold’un Türkiye satış tarihi belli oldu

Ana Sayfa » Teknoloji » Samsung Galaxy Fold’un Türkiye satış tarihi belli oldu
Samsung Galaxy Fold’un Türkiye satış tarihi belli oldu

Daha önce Mobile World Congress’te incelemesine yer verdiğimiz Samsung’un ilk katlanabilir akıllı telefonu Galaxy Fold’un Türkiye’deki satış tarihi açıklandı. Ayrıntılar haberimizde:

Samsung Galaxy Fold’un tanıtılması üzerinden yaklaşık iki ay geçti. Bu süreçte katlanabilir akıllı telefonlarla ilgili birçok farklı teori ortaya atıldı. Bu teoriler kullanıcıların kafasını daha da karıştırdı. Özellikle menteşe sistemi hakkında çok fazla merak edilen detay var.

Samsung ise yayınladığı videolarda fabrikalarda katlanabilir modellerin test süreçlerini paylaştı. Birkaç yıl içinde katlanabilir modeller hakkındaki önyargıların tamamen kırılması bekleniyor.

Galaxy Buds hediyeli!

Sonunda Galaxy Fold’un Türkiye’deki satış tarihi de netleşti. İlk katlanabilir telefonlardan biri olan Galaxy Fold, Türkiye’de Mayıs’ınikinciyarısı itibariyle satışa çıkıyor. Fiyat ise şimdilik belli değil.

Bu arada yeni telefonla ilgili en güzel sürprizlerden biri de Galaxy Buds hediyesi. Katlanabilir telefonla birlikte kablosuz kulak Galaxy Buds hediye ediliyor.

Samsung Galaxy Fold’un Türkiye satış tarihi belli oldu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İnternet Hızı Ne Kadar Olmalıdır? Samsung Galaxy Fold’un Türkiye satış tarihi belli oldu Altın Nasıl Bulunur ve Doğada Nasıl Oluşur? Öldür Beni Sevgilim En ilginç Anlam Veremediğimiz Fotoğraflar Bedenimiz Bizi Anlatır: Cilt Tipine Göre Auranın Rengini Söylüyoruz!

FACEBOOK'TA BİZ

Türkiye'nin İlk Sosyal İçerik Platformu

biArmut - Tüm Hakları Saklıdır